????? ????/language select

НОВОСТИ   КОМПАНИИ

скачать прайс-лист

  03.04.2014  ВНИМАНИЕ!!! Новый прайс-лист.


О   КОМПАНИИ

    Предприятие “Ласунчик” одно из лидеров среди украинских производителей мороженого. Продукция предприятия не только удовлетворяет нужды, а и превышает ожидания потребителей. Даже самые большие гурманы смогут найти для себя свой вкус в ассортименте продукции.
    В компанії працює команда висококваліфікованих менеджерів вищої ланки, які мають профільну освіту та великий досвід роботи. Зважена стратегія, надійна команда та високий рівень менеджменту дозволяють компанії досягти значних результатів.
    Традиційне прагнення підприємства “Ласунчик” до високих стандартів забезпечило підприємству розробку, впровадження та сертифікацію систем екологічного менеджменту, якості та харчової безпеки. Освоєні працівниками сучасні методи управління дозволяють планомірно працювати над вдосконаленням діяльності компанії, що в кінцевому підсумку веде до підвищення конкурентноспроможності підприємства.
Місія компанії
    Як національний товаровиробник вважаємо своєю місією не тільки виробництво продукції, яка задовільняє смаки найвибагливіших споживачів, але й зміцнення позитивного іміджу нашої країни в світі.
Бачення компанії
    Стати законодавцем моди серед виробників морозива в Україні та кращим підприємством по створенню якісної дистрибуції морозива в Україні.

 

ІСТОРІЯ   МОРОЗИВА

    У ХІІІ столітті італійський мандрівник Марко Поло привіз у Європу кілька рецептів невідомого доти продукту. Влітку 1660 італієць Франческо Прокопіо відкрив у Парижі продаж морозива і став першим європейським морозивником.
    Незабаром морозиво підкорило увесь світ. З 1750 року у Франції стали виготовляти цей продукт, який швидко став популярним, цілорічно. У США перше згадування про відкритий продаж морозива зустрічається в травні 1777 року. Виробництво його стрімко зросло наприкінці ХІХ століття, коли з'явилися досконалі холодильні машини.
    Словом, морозиво - продукт інтернаціональний. Слов'яни принесли в рецептуру продукту різноманітні наповнювачі, в Західній Європі винайшли безліч промислових способів його виробництва, американці придумали автомат для виробництва вафельних стаканчиків та ескімо (морозиво на паличці, глазуроване шоколадом).